Beylikdüzü Merkez (+90) 212 511 0 222

Nişantaşı Şube (+90) 212 343 72 27

esteasyaesthetic@gmail.com

Kalıcı Oje

oje

KALICI OJE NEDİR ?

Kalıcı oje, diğer ojelerden uygulama ve kalıcılık bakımından farklıdır.

Özellikle çalışan ve tatile giden kadınların tercih ettiği bir uygulamadır. Yeni evlenen gelinler de, rahat bir balayı geçirmek için kalıcı oje yaptırmaktadırlar.

Kalıcı ojenin uygulaması, diğer ojelerden daha farklıdır. Bu uygulamayı yaparken farklı cihaz ve ürünler kullanılır. Dolayısıyla uygulama süresi daha uzundur. Normal oje bir kaç dakikada sürülürken, kalıcı oje 20 dakika gibi bir zamanda sürülmektedir. Çünkü aşama aşama sürülür ve her aşama UV ışığında kurutulmaktadır.

Kalıcı oje, diğer ojelere nazaran iki hafta daha uzun kullanılabilen bir oje çeşididir.

Kalıcı oje teknolojinin günümüze getirdiği önemli bir yeniliktir. Kadınlara büyük kolaylık sağlar. Kalıcı oje normal ojeden farklı olarak bir makina yardımıyla sürülür. Makinaya her bir kat oje sürüldükten sonra el makinaya sokulur ve son kat sürüldükten sonra el makinadan çıktığında oje de kurumuş olur. Kalıcı oje uygulamasından önce tırnakların yağdan ve nemden arındırılmış olması gerekir. Aksi durumda oje tutmaz. Ya da kısa sürede atma yapar. Uygulama öncesinde bu işlemi yaptıktan sonra önce ilk kat oje sürülür. Sararan, kırılan ve soyulan tırnaklar için de bu uygulama kullanılır. Kalıcı ojenin en büyük özelliklerinde biri de uygulama sonrası normal ojenin sürülüp çıkarılabilir olmasıdır. Bu durumda dahi kalıcı oje kendini korur. Kalıcı ojeyi çıkartmak için uygulama yapılan yere gitmek gerekir. Bu özel bir solüsyon yardımı ile çıkarılır. Bu şekilde tırnaklar zarar görmez

© Her hakkı saklıdır ESTE ASYA | Yazılım By Ekol Bilgisayar : Planet WWW

estee

Hoşgeldiniz