Beylikdüzü Merkez (+90) 212 511 0 222

Nişantaşı Şube (+90) 212 343 72 27

esteasyaesthetic@gmail.com

Örümcek Ağı Lif Estetiği

thumb_5774d0bd20fc1

Örümcek ağı estetiği hem kadın hem erkek hastalara güvenle uygulanabilen bir yöntemdir.

ÖRÜMCEK AĞI ESTETİĞİ HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Organik ipliklerin vücutta bir çok uygulama alanı bulunmaktadır .
Yüzde özellikle yanak ve, kaş ve göz kapağı sarkmasında, alın germede, bozulmuş çene çizgisinin düzeltilmesinde, dudak çevresinde oluşan form kayıplarında, alt göz kapağı çevresindeki kırışıklıklarda, kaş kaldırmada, gıdının belirgin hale geldiği durumlarda, ve boyun germede kullanılabilir.
Vücutta ise sarkmış kol altları, bacak içleri, ve karın bölgesindeki cildi sağlamlaştırmak ve sıkılaştırmak için kullanılabilir.

Cildi gençleştirmek için kullanılan ipliklerle yüzü  yukarıya doğru kaldırmak için kullanılan iplikler  tamamen  farklıdır.Yüzü kaldırmak  için kullanılın iplikler  kanüllü cog  yani kılçıklı ipliklerdir.Kanüller  saçlı deri hizasından uygulanır.Yanak altına dek  kanül yardımı ile cilt altında ilerletilir. Üzerlerindeki tek yönlü kılçıklar  dokuya tutunur ve   iplerinçekilmesi  ile  yanak yukarıya  doğru kalkar.İplikler  çok  uzun süre  kalıcı olabilmektedir.Eğer  yüzdeki yağ dokusunda erime  varsa mutlaka  dolgularla desteklenmelidir.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME İŞLEMİNİN RİSKLERİ VAR MIDIR?

PDO iplikler yıllardır ameliyatlarda kullanılan güvenilir ipliklerdir. Yapılan çok sayıda uygulamada ve bilimsel çalışmada herhangi bir yan etki görülmemiştir. İşlem sonrası görülebilecek ağrı, hassasiyet, morarma ve şişlik tamamen geçicidir.

© Her hakkı saklıdır ESTE ASYA | Yazılım By Ekol Bilgisayar : Planet WWW

estee

Hoşgeldiniz